دومین کرسی از سلسله کرسی‌های ترویجی «علامه طباطبایی، حکمت عملی و علوم انسانی» برگزار می‌شود

دومین کرسی از سلسله کرسی‌های ترویجی «علامه طباطبایی، حکمت عملی و علوم انسانی» با عنوان «بررسی انتقادی پیش‌فرض‌های علوم اجتماعی از منظر رئالیسم انتقادی بر پایه مبانی علامه طباطبایی» در روز چهارشنبه 8 تیر ساعت 10 صبح به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

 کرسی دوم علامه طباطبایی- 8 تیر

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران، دومین کرسی از سلسله کرسی‌های ترویجی «علامه طباطبایی، حکمت عملی و علوم انسانی» با عنوان «بررسی انتقادی پیش‌فرض‌های علوم اجتماعی از منظر رئالیسم انتقادی بر پایه مبانی علامه طباطبایی» در روز چهارشنبه 8 تیر ساعت 10 صبح به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

در این کرسی، حجة الاسلام والمسلمین دکتر حسن عبدی، عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم (ع)، سخنرانی خواهند کرد. ناقد این کرسی دکتر هادی بیگی، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، خواهند بود. دکتر عبدی به طرح ایده خود بر اساس مقاله‌ای با عنوان «بررسی انتقادی پیش‌فرض‌های علوم اجتماعی از منظر رئالیسم انتقادی بر پایه مبانی علامه طباطبایی» خواهند پرداخت (لینک دانلود مقاله). همچنین، حجة الاسلام والمسلمین دکتر مهدی عبداللهی، عضو هیئت علمی موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران، مدیر این کرسی خواهند بود. 

این کرسی به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود؛ علاقه‌مندان به مشارکت حضوری می‌توانند با مراجعه به این آدرس (قم، بلوار شهید صدوقی، خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، خیابان دانش، کوچه دانش 3، پلاک 71) در این نشست شرکت کنند. همچنین، علاقه‌مندان به مشارکت مجازی می‌توانند از طریق این لینک در این سخنرانی شرکت کنند.  

۵ تیر ۱۴۰۱
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.