طرح‌نامه پژوهشی

طرح نامه پژوهشی

پژوهشگرانی که علاقه‌مندند طرح پژوهشی‌ خود را در مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران به انجام برسانند باید مراحل زیر را دنبال کنند؛
1. پژوهشگر برای ارائه پیشنهاد طرح خود، ابتدا باید به سایت مؤسسه (www.irip.ac.ir) مراجعه کند. در بخش معاونت پژوهشی و از قسمت طرح‌نامه فرم طرح تفصیلی (پیشنهاد اولیه طرح‌نامه) را دانلود کند و پس از تکمیل، آن را به (research@irip.ac.ir) ارسال نماید.
2. فرم تکمیل شده پس از تأیید شورای پژوهشی به داور ذی‌صلاح جهت ارزیابی ارسال می‌گردد و در صورت تأیید داور، به پژوهشگر اعلام می‌شود. 
3. با تصویب نهایی شورای پژوهشی، ابلاغیه پذیرش و شروع به کار طرح برای پژوهشگر ارسال می‌گردد.
4. قبل از شروع کار، قرارداد طرح پژوهشی توسط کارشناس مربوط و با صلاحدید رئیس مؤسسه تهیه و برای عقد قرارداد به پژوهشگر اطلاع داده می‌شود.
5. پژوهشگر موظف است پس از عقد قرارداد، کار را آغاز کند و براساس جدول زمانبندی گزارش‌کار خود، برای تحویل بخش‌های انجام شده در هرمرحله به‌طور مستمر با مؤسسه در تماس باشد.
6. با ارائه گزارش هر مرحله از کار به ناظر/ ناظرین تعیین شده و تأیید آنها و در نهایت معاون پژوهشی و رئیس مؤسسه، پرداخت هر مرحله به پژوهشگر صورت می‌گیرد.
7. با اتمام کار و ارائه گزارش به موقع و در موعد مقرر، و تحویل کامل اثر و تأیید نهایی ناظر/ ناظرین، و پایان قرارداد با پژوهشگر بر طبق ضوابط تعیین شده در متن قرارداد تسویه حساب خواهد شد و اثر در اختیار مؤسسه قرار خواهد گرفت. 

8. پس از ارسال طرح‌نامه، افراد می‌توانند پس از 8 تا 12 هفته‌ی کاری نتیجه را از خانم نظری کارشناس معاونت پژوهشی (67238222) جویا شوند.  

فرم‌های مربوطه در زیر قابل دریافت است:            


تاریخ بروزرسانی : ۱۵ آبان ۱۴۰۱ ۱۴:۳۶